niedziela, 15 września 2013

Jak przygotować się do zabiegu


 Przed zabiegiem proszę o przestrzeganie kilku zasad:
  1. Na zabieg należy przyjść bez makijażu i oczami umytymi najlepiej szarym mydłem. W żadnym razie nie wolno zmywać makijażu mleczkiem czy płynem dwufazowym gdyż związki oleiste uniemożliwią związanie kleju. Porządne odtłuszczenie rzęs jest kluczowe dla wiązania kleju i przesądza o trwałości aplikacji. UWAGA ! Tusz z rzęs MUSI być zmyty porządnie, w szczególności u nasady rzęs. Nie mogą zostać żadne resztki tuż przy powiece. Kiedy będę musiała sama doczyszczać Twoje rzęsy z tuszu tracimy czas na aplikację. Mam poumawiane klientki co 3 godziny i nie mogę ich przesuwać lub pozwolić im czekać. Proszę brać to pod uwagę.
  2. Przed zabiegiem należy się posilić, wyciszyć telefon i skorzystać z toalety. W trakcie zabiegu nie ma możliwości wstawania i rozmawiania przez telefon. Podczas rozmowy ruchy mięśni twarzy przenoszą się na powieki i utrudniają wyłapanie pojedynczych rzęs przedłużając niepotrzebnie czas zabiegu. 
  3. Nie przychodzimy na aplikację rzęs/uzupełnienie podczas miesiączki. W te dni wiązanie kleju jest znacznie utrudnione i nietrwałe.
  4. Na godzinę przed zabiegiem nie pijemy kawy ani innych napojów pobudzających.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz